ASIR Rohová sedací souprava FRIDO – pohodlný a elegantní nábytek pro váš obývací pokoj

Jestli hledáte pohodlný a elegantní nábytek pro váš obývací pokoj, ASIR Rohová sedací souprava FRIDO může být tou správnou volbou. Souprava FRIDO je k dostání v levém i pravém provedení, a to na vysokých kovových nohách. Je vybavena pohodlnými kvalitními sedáky a nastavitelnými zádovými opěrkami, což zaručí vaše maximální pohodlí při relaxaci.

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO

Popis produktu

Dřevěný rám a MDF desky dodávají soupravě FRIDO potřebnou pevnost a stabilitu. Systém pohovky je vybaven nastavitelným mechanismem zádové opěrky, což přináší další úroveň komfortu. Kromě toho je v balení pět polštářů o velikostech 50 x 50 cm a 65 x 30 cm. Hloubka sedu činí 140 cm a hloubka područek je 70 cm. Dále souprava obsahuje přenosný polštář na sezení a pevný polštář na záda. Látka, která byla použita pro čalounění, je čistitelná za sucha a je vyrobena z 100 % polyesteru. Matné černé kovové nohy dodávají celému designu soupravy FRIDO další rozměr.

Funkčnost a komfort

Výška pěny v sedací soupravě je 18 cm a výška nohou je 14 cm. To zaručuje, že se budete cítit pohodlně a bezpečně i po několika hodinách sezení. Souprava FRIDO je ideální volbou nejen pro velké rodiny, ale také pro ty, kteří rádi pozvou své přátele na večírek. S takto pohodlnou sedací soupravou budou vaši hosté moci relaxovat a užívat si večer téměř jako doma.

Výjimečné řešení pro váš obývací pokoj

ASIR Rohová sedací souprava FRIDO není jen obyčejným nábytkem pro váš obývací pokoj, je to výjimečné řešení, které odlišuje váš interiér od ostatních. Vybírat můžete z neutrálních a decentních barev, jako je béžová či světle šedá, které se snadno sladí s ostatním nábytkem. Tato sedací souprava může být pro váš obývací pokoj tím správným kouskem, který dokáže zlepšit celkovou atmosféru vašeho interiéru.

Pokud máte zájem o čalouněný nábytek, jako je právě ASIR Rohová sedací souprava FRIDO, je třeba si uvědomit, že na takové zboží může být požadována záloha 30 % z ceny zboží. Nadpis ASIR Rohová sedací souprava FRIDO může být odkazem na produkt na Crosta.cz, kde najdete bližší informace o dostupnosti a ceně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.