Asymetrická vana Kaldewei Studio Star 170×90 cm – levá verze z vysoce kvalitní smaltované oceli

Asymetrická vana Kaldewei Studio Star je ideální volbou pro ty, kteří hledají vanu s kvalitním povrchem a bezpečným vstupem. Tato vana je vyrobena z vysoce kvalitní smaltované oceli, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Bezpečné vstup do vany s celoplošným antislipem

Kaldewei Celoplošný Antislip je inovativní technologií, která umožní bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Díky antiskluzové úpravě povrchu se snižuje riziko pádu a zranění.

Povrchová úprava Perl-Effekt

Díky speciální povrchové úpravě Perl-Effekt se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tento efekt zaručuje snadnou údržbu a čistou vodu po každém použití.

K vane je přibaleno vše potřebné pro instalaci, včetně nožiček a podhlavníku. Avšak v balení nenajdete madlo, to si musíte vybrat a zakoupit zvlášť.

Nastrojíte si koupelovou nebo sprchovou vanu, jakou chcete

Vana Kaldewei Studio Star je vhodná jak pro koupelnu, tak pro sprchový kout. Díky asymetrickému tvaru vany a pravé orientaci si můžete nastrojit vanu přesně podle svých potřeb.

Pro zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti vám doporučujeme dokoupit i madlo a používat podhlavník. To vám zaručí lepší používání vany a zároveň ochrání před možnými zraněními.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou vanu, vyzkoušejte asymetrickou vanu Kaldewei Studio Star z vysoce kvalitní smaltované oceli a užijte si nejen bezpečné koupání, ale i snadnou údržbu.

Zaujala vás Asymetrická vana Kaldewei Studio Star 170×90 cm? Objednejte si ji ihned na atcomplet.cz a užijte si bezpečné, čisté a pohodlné koupání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.