Bílá keramická váza PAPYRUS od BIZZOTTA – ideální dekorace pro každý interiér vysoká 40 cm (0501458)

Designová váza PAPYRUS od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je krásnou a originální dekorací pro jakýkoliv interiér. Tato nádherná váza je kompletně vyrobena z keramiky v oválné podobě. Povrch je v nádherné bílé barvě. Je vysoká 40,5 cm a průměr je 26,4 cm. Hrdlo má oproti zbytku vázy velmi úzké. Poznávacím znakem jsou vroubky na povrchu, které z vázy PAPYRUS dělají velmi krásný a unikátní výrobek.

Klady a zápory

  • Zajímavý design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiál
  • Široké využití

Zápory: Nejsou.

Technická specifikace

  • Materiál vázy: keramika
  • Barva vázy: bílá
  • Rozměr øxv: 26,4×40,5 cm

Váza PAPYRUS od BIZZOTTA se hodí do každého interiéru. Její minimalistický design zapadne do moderního bytu, ale stejně tak se bude hodit i do tradičního prostředí. Keramická povrchová úprava vázy zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Tuto krásnou vázu můžete dát do obývacího pokoje, do ložnice, nebo do pracovny. Váza PAPYRUS od BIZZOTTA se bude rozhodně líbit i Vašim hostům. Navíc, pokud je hledáte jako dárek k narozeninám či jiné příležitosti, je to skvělá volba.

Pro tento kvalitní a originální produkt od BIZZOTTA se Vám bude hodit odkaz na produktovou stránku: https://www.atcomplet.cz/produkt/bizzotto-bila-keramicka-vaza-papyrus-40-cm-0501458. Toto je český obchod specializující se na dekorace, nábytek či svítidla, které jsou nejen kvalitní, ale také módní. Díky nim si můžete vybavit dům i byt kvalitními dekoracemi a nábytkem, které budou užitečné a zároveň krásné.

Bílá keramická váza PAPYRUS od BIZZOTTA

Tato bílá keramická váza PAPYRUS od BIZZOTTA je výjimečnou dekorací, která prostě patří každému interiéru. Pokud máte rádi nádherné interiéry a originální design, tuto vázu byste si rozhodně neměli nechat ujít. Díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování bude tato váza sloužit po mnoho let. Stačí jen najít pro ni to správné místo a návštěvníci Vašeho domova nebudou moci přestat na tuhle krásnou vázu zírat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.