Bílá s zlatým dubem – nová obývací stěna GAB – Idea 2


Osvětlení s dálkovým ovládáním

Naše moderní obývací stěna Idea je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. A co ji činí ještě zajímavější? Možnost LED osvětlení s dálkovým ovládáním. To je velmi praktické a pohodlné řešení, které ocení každý, kdo dokáže ocenit kvalitu a design.

Sada LED osvětlení obsahuje napájení připojené k zásuvce, se sponami. 16 barevných osvětlení zahrnuje také dálkové ovládání, takže můžeš snadno vybrat tu nejlepší barvu podle své nálady.

Sada se skládá ze 7 prvků

Tato stěna se skládá ze 7 prvků, a to komody, stolku, dvou polic, dvou televizních skříněk se zásuvkami a dvoudveřové skříně. Rozměry prvků jsou následující:

Komoda – výška: 90 cm / šířka: 131,8 cm / hloubka: 40 cm

Stolek – výška: 45,6 cm / šířka: 60 cm / hloubka: 90 cm

Police – výška: 20 cm / šířka: 90 cm / hloubka: 15 cm

Televizní skříňka se zásuvkami IN07 – výška: 40cm / šířka: 135cm / hloubka: 40cm

Dvoudveřová skříň – výška: 200cm / šířka: 90cm / hloubka: 60cm

Specifikace nábytku

Materiál: laminovaná deska

Okraj: zesílená ABS

Tloušťka nábytkové desky: 16 mm

Výška: 200 cm

Šířka: záleží na uspořádání

Hloubka: 15-90 cm

Záruka: 24 měsíců

Další sestavy nábytku modelu Idea

Pokud ti tato sestava nevyhovuje, nebo chceš mít v místnosti více nábytku, můžeš si vybrat z dalších sestav nábytku modelu Idea. Ty obsahují různé prvky, takže si můžeš snadno vybrat tu, která ti nejvíce vyhovuje.

Chceš si zakoupit tuto nádhernou obývací stěnu? Navštiv naši internetovou stránku www.nabytekprehledne.cz a objednej si ji ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.