Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch Like Color Loop s průměrem 21,5 cm


Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch Like Color Loop

Prémiový porcelán pro elegantní nádech na Vašem stole

Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch je skvělým doplňkem Vašeho jídelního stolu. S průměrem 21,5 cm a neutrální barvou se hodí ke všem dekoracím a dalším nádobím. Vytvoříte s ním snadno elegantní a stylový stůl při každé příležitosti.

Jemný porcelán pro každodenní používání

Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch je vyroben z prémiového porcelánu a má tuhý kořínek. Díky tomuto porcelánu je talíř odolný proti popraskání. Bude Vám sloužit po mnoho let, aniž by se na něm objevily škrábance či praskliny.

Mýt v myčce i ohřívat v mikrovlnné troubě

Pokud se obáváte, zda byste talíř mohli mýt v myčce a ohřívat v mikrovlnné troubě, je tato obava zbytečná. Talíř je opatřen kvalitní glazurou, která ho chrání před poškozením a umožňuje Vám používat talíř běžně s veškerou pohodlí, jaké nabízí moderní domácnost.

O značce Like by Villeroy & Boch

Like by Villeroy & Boch je novou sesterskou značkou rodinného podniku Villeroy & Boch, jejíž tradice sahá až do roku 1748. Tento nový název přináší sérii dostupného nádobí z prémiového porcelánu v něžných barevných odstínech, která dodávají eleganci i každodennímu stolu.

Pro nákup tohoto bílého dezertního talíře doporučujeme navštívit internetový obchod Sidonia.cz. Na této stránce najdete nejen talíř, ale i další doplňky a nádobí z této série.

Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch Like Color Loop

Bílý dezertní talíř Villeroy & Boch Like Color Loop je krásným a praktickým doplňkem každé domácnosti. Kvalitní porcelán a design jistě uspokojí každého milovníka krásného a praktického nádobí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.