Bílý jídelní stůl Kave Home Argo s kovovou podnoží pro elegantní prostor

Krásný a nadčasový jídelní stůl Kave Home Argo vás na první pohled zaujme svým originálním a propracovaným designem. Jeho bíle lakovaná kovová podnož má zajímavý tvar připomínající hvězdu. Zajišťuje perfektní stabilitu a navíc každého na první pohled zaujme. Desku tvoří bílý laminát a skvěle se s podnoží doplňuje. Tento jídelní stůl se bude vyjímat zejména v moderních interiérech.

Prostor kolem jídelního stolu by měl být přizpůsobený jeho velikosti. Bílý jídelní stůl Kave Home Argo má rozměry 160 x 100 cm, takže na něj pohodlně sednete až osm lidí. Bílá barva dokáže opticky zvětšit prostor a nábytek s kovovými prvky dodá interiéru moderní vzhled.

Tip na údržbu:

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

Bílý jídelní stůl Kave Home Argo

Proč si vybrat právě tento jídelní stůl? Jeho nadčasový design a kvalitní provedení zajišťují dlouhodobou a spolehlivou funkci. Bílá barva se hodí do mnoha interiérů a dodá jim elegantní vzhled. Kave Home Argo se stane centrem společenského dění v domácnosti. Pojďte si pro něj na atcomplet.cz a udělejte si radost!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.