Černá židle GANDER s ližinovou podnoží a lakovanou skořepinou

Černá židle GANDER s ližinovou podnoží a lakovanou skořepinou

Židle GANDER je moderní kus nábytku, který skvěle doplní design vašeho interiéru. Černá barva a lakovaná skořepina dodávají této židli luxuriousní vzhled.

Tento kousek nábytku je nejen stylovým prvkem interiéru, ale zároveň i pohodlným místem pro posezení a relaxaci. Ližinová podnož a ergonomicky tvarovaná sedací část zajišťují maximální pohodlí.

Specifikace produktu

  • Krásná černá barva
  • Laková skořepina
  • Ližinová podnož
  • Ergonomicky tvarovaná sedací část
  • Rozměry: 80 x 60 x 60 cm
  • Cena: 2 990 Kč

Její vzhled v kombinaci s neotřelým designem jistě okouzlí každého, kdo do ní usedne. Pokud chcete mít v obývacím pokoji nebo ložnici originální kousek nábytku, je tato židle tou pravou volbou. Chcete-li si tuto židli pořídit, navštivte prosím stránku www.nabytekhned.cz.

Černá židle GANDER s ližinovou podnoží a lakovanou skořepinou

Zkrátka, pokud hledáte stylovou a pohodlnou židli, sáhněte po modelu GANDER s ližinovou podnoží a lakovanou skořepinou v elegantní černé barvě. Určitě nebudete litovat.

Závěr

Tato židle se hodí jak do moderních, tak i do klasických interiérů, a to díky svému nevšednímu designu. Můžete ji použít jako samostatný kus nábytku, ale také ji můžete kombinovat s jinými kousky stejné řady. Její cena je rovněž velmi příznivá, takže si ji můžete dovolit i v případě menšího rozpočtu. Objednat si ji můžete jednoduše a rychle na webu www.nabytekhned.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.