Dokonalý dárek: Dřevěný fotorámeček D0272 pro zachování nezapomenutelných okamžiků

Dřevěný fotorámeček D0272

Dřevěný fotorámeček D0272 je skvělým způsobem, jak zachovat nezapomenutelné okamžiky v podobě fotografií. Velikost rámečku je 22 x 27 cm a tloušťka činí 1,7 cm. Velikost fotografie, kterou můžete umístit do rámečku, je 11,5 x 16,7 cm.

Rámeček má v každém rohu dírky, viz foto, což umožní bez problémů pověsit ho na stěnu. Materiálem, ze kterého je fotorámeček vyroben, je dřevo.

Využití dřevěného fotorámečku D0272

Dřevěný fotorámeček D0272 je ideálním dárkem pro každého, kdo si rád uchovává vzpomínky v podobě fotografií. Rámeček může být umístěn prakticky kdekoliv – na nočním stolku, v pracovně, v obývacím pokoji apod. Je výbornou dekorací a zároveň umožňuje připomínat si důležité momenty v životě.

Navíc, tento dřevěný fotorámeček je skvělým způsobem, jak udělat někomu radost. Je to dárek, který má nějakou hodnotu a dokáže vyvolat emoce, což je mnohdy důležitější než cena samotného daru.

Jak pečovat o dřevěný fotorámeček

Pečování o dřevěný fotorámeček je relativně jednoduché. Doporučuje se jej občas očistit měkkým hadříkem, aby nedocházelo k usazování prachu na povrchu rámečku. Pokud rámeček vystavujete přímému slunečnímu záření, je vhodné před ním zatahovat závěsy. Tyto základní kroky pomohou udržet dřevěný fotorámeček v dobrém stavu po dlouhou dobu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.