Dřevěná obracečka Ladelle Prof. Series – praktický pomocník při vaření

Když si představíme výbavu každé kuchyně, pravděpodobně by se mezi nejdůležitější pomocníky ve vaření zařadila především nerezová lžíce, vařečka či nože… ale co dřevěné nástroje? I ty mohou být praktickým a stylovým kouskem v každé kuchyni. Jedním z nich je i dřevěná obracečka Ladelle Prof. Series!

Základní informace o dřevěné obracečce Ladelle Prof. Series

Tato obracečka má rozměry 32 x 8 x 1,5 cm a je vyrobena z kvalitního akátového dřeva. Díky tomu je velmi odolná, a tak ji můžete používat bez obav i při vysokých teplotách.

Takový kousek by vám neměl v žádné kuchyni chybět. Je velmi praktický a může vám pomoci při grilování, smažení, pečení nebo vaření. Tu a tam se zapotíte i s otočením párku na grilu, a povolání téhle funkce by pro vás určitě mohlo jít mnohem lépe.

Díky svému tvaru vám obracečka usnadní práci s některým jídlem, například s rybami. Na rozdíl od lžíce totiž neoddělí rybě kus masa, ale dokáže ji pečlivě obrace po celé ploše.

Proč byste měli sáhnout po dřevěné obracečce?

Dřevěné nástroje v kuchyni mají několik výhod. Určitě neuniklo vašemu zraku, že dřevěná obracečka Ladelle Prof. Series vypadá nejen prakticky, ale i stylově. A styl do vaší kuchyně rozhodně patří.

Kromě toho jsou ale dřevěné nástroje šetrné k povrchům vašich hrnců a pánví. Pokud máte na hrnci kvalitní povrch, nechcete s ním zacházet kovovou lžící, kterou mu snadno způsobíte škrábance. S dřevěnou obracečkou si s tím nemusíte dělat žádné starosti.

Další výhodou dřevěných nástrojů je, že nezkazí chuť jídla. Nerezové či plastové nástroje mohou totiž na jídlo přenést chuť a vůni materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Dřevo takový problém nemá, a tak si můžete být jisti, že jídlo bude mít jen tu chuť, kterou mu sami přidáte.

Jak se o dřevěnou obracečku Ladelle Prof. Series starat?

Jak už jsme zmiňovali, díky kvalitnímu akátovému dřevu si můžete být jisti, že obracečka vydrží velmi dlouho. Pokud si ale chcete zachovat její původní vzhled a stav, je důležité ji pravidelně ošetřovat. Stačí ji jednou za čas namazat olejem určeným pro nádobí z dřeva. Tím zamezíte pronikání vody či jiných tekutin do dřeva a prodloužíte tak její životnost.

Pokud se také chcete zásobit kvalitní a stylovou dřevěnou obracečkou, určitě navštivte stránky https://www.nabytekted.cz/produkt/drevena-obracecka-ladelle-prof-series. Kromě Ladelle Prof. Series tam najdete ještě mnoho dalších nádobí a nástrojů, které vám usnadní vaření a zpříjemní pobyt v kuchyni.

Dřevěná obracečka Ladelle Prof. Series

Přejeme vám hodně radosti při přípravě jídel s novou dřevěnou obracečkou Ladelle Prof. Series!

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.