Držák ručníků pro průmyslové prostředí s povrchovou úpravou olejem a gumováním – SIKODWFS60


Celokovový držák ručníků ve speciální povrchové úpravě olejem gumovaný bronz (tmavý odstín s vínovým nádechem).

Držák ručníků je důležitým prvkem každého koupelny. Bez něj bychom měli potíže s oschnutím rukou nebo celého těla po koupání či sprchování. Pro průmyslové prostředí existuje řada speciálně upravených držáků ručníků, které jsou odolné vůči náročným podmínkám a umožňují komfortní používání. Jedním z těchto držáků je i SIKODWFS60.

Držák ručníků SIKODWFS60 má celokovovou konstrukci, což zajišťuje maximální stabilitu a odolnost. Díky použití kvalitního materiálu je možné držák umístit i na suché i mokré stěny. Speciální povrchová úprava olejem a gumování zase zajišťuje, že držák je odolný vůči vodě a vlhkosti a nedochází k jeho poškození.

SIKODWFS60 je také designově atraktivním prvkem koupelny. Jeho tmavý odstín s vínovým nádechem se velmi dobře hodí do průmyslových prostředí, ale i moderních interiérů.

Držák ručníku SIKODWFS60

Instalace držáku ručníků SIKODWFS60 je velmi jednoduchá. Pomocí přiložených šroubů a hmoždinek lze držák upevnit do jakéhokoli druhu zdi, ať už se jedná o beton, cihly nebo jiné materiály.

Držák ručníků SIKODWFS60 je vysoce kvalitním průmyslovým produktem, který splní všechny vaše požadavky. Jeho speciální povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vyzkoušejte ho i vy a přesvědčte se o jeho výhodách!

SIKODWFS60 – objednat zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.