Elegantní a stylové: Světle růžové sametové křeslo MICADONI ANNITE s zlatou podnoží


Neotřelý vzhled

Stylové křeslo MICADONI ANNITE s určitostí zaujme na první pohled svým neotřelým vzhledem. Oproti klasickým modelům nabízí toto křeslo něco navíc – elegantní a nevšední styl, který do vašeho bytu vnesete ihned po jeho instalaci.

Příjemné a atraktivní čalounění

Velmi příjemné sametové čalounění v kombinaci se zlatou kovovou podnoží křesla vytváří atraktivní kombinaci, která vašemu interiéru dodá potřebnou ednost a vkus. Navíc designovým prvkem jsou krásné prošívání, které křeslu dodá osobitost a dotáhne celkový design k dokonalosti.

Maximální komfort z posezení

Aby bylo vaše pohodlí na maximum, nechybí křeslu opěrný polštářek, který zaručuje, že si můžete užít každou vteřinu posezení. Křeslo MICADONI ANNITE se skvěle hodí do moderních interiérů komerčních i nekomerčních prostor, kde se jeho vzhled stane hlavním klenotem a hojně inspirovaným prvkem.

Barva dle člověka

Při výběru správné barvy není třeba být příliš přehnaný, avšak pozor. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Užijte si maximální komfort ve společnosti produktů z řady Annite.

Navštivte naši stránku pro zakoupení tohoto vynikajícího křesla

Pozor na individuální podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Aby vám byl produkt co nejvíce blízký, vybíráme pro vás pouze kvalitní a osvědčené výrobce, kteří garantují kvalitu a bezproblémový chod produktů. Vyberte si svůj oblíbený styl a užijte si kvalitu po dlouhé roky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.