Knihovna ELAS – klenot bílého dubu se safírovým leskem

Knihovna ELAS

Knihovna ELAS je luxusním kouskem nábytku, který vyniká svou neobvyklou kombinací bílého dubu a safírového lesku. Jeho elegantní design dokonale zapadne do moderního interiéru bytu nebo kanceláře.

Bílý dub je jednou z nejoblíbenějších dřevin v nábytkářském průmyslu. Má jemné žilkování, které dodává nábytku příjemnou strukturu. Naše knihovna ELAS je vyrobená z bílých polic, jenž jsou upevněny na třech příčných bočnic v dekoru dub sapphire. Tento odstín s modrými akcenty přidává knihovně nádech luxusu a originality.

Knihovna ELAS je navržena tak, aby vyhovovala různým potřebám. Policové desky jsou vysoké 35 cm, což dovoluje vyskládat do knihovny také větší knihy a slovníky. Mezi policemi jsou vždy dva kovové profily pro zvýšení stability. Díky svým rozměrům – šířka 111 cm, výška 185 cm a hloubka 37 cm – se knihovna vejde do menších i větších prostor.

Detil knihovny ELAS

Technické parametry knihovny ELAS:

  • barva: dub sapphire
  • rozměry: 111 x 185 x 37 cm (šířka x výška x hloubka)
  • policové desky vysoké 35 cm
  • kovové profily mezi policemi pro zvýšení stability

Knihovna ELAS je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní a funkční doplněk do svého interiéru. Svou kombinací bílého dubu a safírového lesku si získala nespočet spokojených zákazníků. Pokud patříte mezi ně, navštivte naše stránky https://www.codina.cz/produkt/knihovna-elas-bila-dub-sapphire a objednejte si svou vlastní knihovnu ELAS již dnes.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.