Krémová rohová pohovka (pravý roh) Roxy od značky Scandic: Elegantní a pohodlná volba pro váš obývací pokoj


Čistý a jednoduchý design pro vaši pohodlnost

Pořiďte svému obývacímu pokoji sezení v čistém jednoduchém stylu, díky kolekci Scandic Roxy. Jednotlivé pohovky můžete snadno kombinovat s moduly ze stejné kolekce a vytvořit si tak pohovku na míru vašemu prostoru a potřebám.

Bezmezná fantazie s námi

Fantazii se meze nekladou, takže tyto pohovky můžete též mixovat mezi barevnými kombinacemi. Jejich potahy jsou totiž v různých ale stále nadčasových neutrálních odstínech. S tímto systémem lze snadno vytvořit pohovku rohovou, do „U“ nebo extra dlouhou.

Moduly pro každého

Moduly mají pohledově upravené všechny strany díky spodnímu připojovací systému. Můžete je tak použít v interiéru i samostatně jako křesla, která doplní modulární pohovku ve stejném stylu.

Objednejte si ještě dnes

Pořiďte si krémovou rohovou pohovku (pravý roh) Roxy od značky Scandic a už nikdy nebudete muset hledat dokonalé sezení pro svůj obývací pokoj.

obrázek pohovky

Závěr

Objevte více modulů z kolekce Scandic Roxy a vytvořte si tak pohovku snů, která dokonale zapadne do vašeho interiéru. S jednoduchým a nadčasovým designem budete mít vždy elegantní a pohodlnou volbu pro svůj obývací pokoj.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.