Moderní PALAU regál v elegantní bílochromové kombinaci


PALAU regál

PALAU regál je praktický a moderní nábytek, který se hodí do každého interiéru. Jeho bílochromová kombinace vytváří elegantní dojem a zároveň dodává prostoru svěžest.

Víceúčelový regál

Regál lze využít například jako knihovnu, na prolnutí s kancelářským nábytkem nebo pro úložné účely v obývacím pokoji. Jeho rozměry jsou 110 x 29 x 97 cm, což umožňuje uskladnění většího množství věcí. Tloušťka regálu činí 3,6 cm.

Materiál: lamino/kov

Regál je vyroben z kombinace materiálů lamino a kovu. Lamino je moderní materiál, který snadno čistíte a udržujete. Kov zase regálu dodává stabilitu a pevnost. Bílá barva doplňuje elegantní dojem, vytváří svěžest a dává prostoru světlost.

Regál je ohraněný páskou i ze zadní strany, což z něj dělá vhodný nábytek do každého prostoru. Navíc se dodává v demontu, takže jej snadno přemístíte na libovolné místo v místnosti. Na regál je poskytována záruka 24 měsíců, takže si můžete být jisti, že si koupíte kvalitní a spolehlivý nábytek.

Pokud hledáte praktický, moderní a elegantní regál, je PALAU regál tou správnou volbou pro Vás. Objednejte si ho ihned na https://www.esrom.cz/produkt/palau-regal-bila-chrom a užijte si novou úroveň praktického a stylového nábytku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.