Modro-bílé křeslo ušák Max Winzer Lorris: pohodlí a stylový design v jednom


Křeslo „ušák“ Max Winzer Lorris

Pohodlí a stylový design v jednom

Modro-bílé křeslo Max Winzer Lorris je rustikálním kouskem pro všechny milovníky nadčasového designu křesla „ušák“, který přežívá roky. Díky měkkému polstrování a příjemnému, odolnému potahu se jedná o kousek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Ať už si sednete na něj pro relaxaci čtením knihy nebo pro sledování oblíbeného filmu, pocítíte okamžitě, jak vám tuto chvíli zpříjemní.


Modro-bílé křeslo Max Winzer Lorris

Vysoká kvalita

Vysoká hodnota Martindale zaručí odolnost potahu, takže se nemusíte bát, že křeslo bude brzy vypadat unaveně. Masivní nohy zase zaručí pevnost a dostatečnou oporu. Všechny tyto prvky společně tvoří kousek o nesporně vysoké kvalitě.

Značka Max Winzer

Značka Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů.

Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Technické informace

Křeslo „ušák“ Max Winzer Lorris má rozměry 88 x 76 x 96 cm a nosnost 120 kg. Sedák je připevněný k tělu suchým zipem.


Modro-bílé křeslo Max Winzer Lorris

Vyzkoušejte tedy křeslo Max Winzer Lorris a užijte si pohodlné chvíle plné relaxace. S jistotou můžeme tvrdit, že tento kousek vám nikdy nezklame a bude krásnou a praktickou ozdobou vašeho interiéru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.