Nástěnné zrcadlo rozměrů 41/140/2 cm – moderní doplněk pro váš interiér

Pozvěte eleganci a pravé dřevo do své předsíně! S tímto vysokým zrcadlem od značky NOVEL proměníte vstupní prostor svého bytu či domu v místo, kde se budete cítit báječně. A navíc nadchne i Vaše hosty. O vše se postará tento nábytek s rozměry cca 41 x 140 cm (Š x V).

Vyroben z masivu dubu

Rám zrcadla je vyroben z masivu dubu, což zajišťuje skvělou kvalitu a odolnost. Díky tomu si můžete být jisti, že nástěnné zrcadlo Vám vydrží řadu let. Kromě toho dřevěný rámeček dodá celému zrcadlu příjemnou atmosféru a zaručí Vám, že nejde o obyčejné průměrné zrcadlo, ale o prvotřídní kus nábytku pro moderní bydlení.

Zrcadlo s dřevěným rámem

Nástěnné zrcadlo s dřevěným rámem je skvělou volbou nejen pro předsíň, ale může být i krásným doplňkem obývacího pokoje, ložnice či koupelny. Výhodou masivního dřeva je jeho trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, takže se nemusíte bát, že by se Vám rám zrcadla někdy nějak poškodil.

Technické specifikace

TYP: 890-71

KP: DUB ČÁST.MASIV

FR: DUB TRÁMOVÝ DÝHOVANÝ

Získejte elegantní doplněk do svého interiéru již dnes a objednejte si nástěnné zrcadlo od značky NOVEL na stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/novel-nastenne-zrcadlo-41-140-2-cm.

Nástěnné zrcadlo NOVEL

Poskytněte svému domovu šmrnc a jedinečnost, které si zaslouží, a pořiďte si nástěnné zrcadlo rozměrů 41/140/2 cm od značky NOVEL. Díky kombinaci kvalitního dřeva a moderního designu bude tento kousek nábytku opravdu nezaměnitelným doplňkem Vašeho interiéru. Nečekejte a objednejte si ho ihned na stránkách našeho e-shopu!

Dřevěný rám zrcadla NOVEL

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.