Obdélníková vana Kaldewei Rondo – luxusní relaxace pro každou koupelnu


obdelnikova vana

Osm důvodů, proč si vybrat obdélníkovou vanu Kaldewei Rondo

  • Vysoká kvalita smaltované oceli
  • Velkorysé rozměry 170×75 cm
  • Levá i pravá orientace
  • Moderní design s elegantními liniemi
  • Stylový přídavek do každé koupelny
  • Snadná údržba a čištění
  • Vynikající tepelná izolace, která udrží teplotu vody
  • Možnost dokoupit další doplňky, např. madlo, nožičky a podhlavník

Relaxace pro tělo i mysl

Obdélníková vana Kaldewei Rondo je ideálním místem pro relaxaci těla i mysli. Velkorysé rozměry vany umožňují kompletní pohodlí a prostor pro roztažení. Smaltovaná ocel, ze které je vana vyrobena, umožňuje udržování požadované teploty vody dlouhou dobu, takže si můžete vychutnat dlouhé a úžasné koupele.

Krása v jednoduchosti – obdélníkový tvar vany spolu s moderním designem a elegantními liniemi vytváří stylový přídavek do každé koupelny. Vana je k dispozici v levé i pravé orientaci, aby bylo možné ji instalovat podle uspořádání vaší koupelny.

S mimořádnou kvalitou smaltované oceli a tepelnou izolací je obdélníková vana Kaldewei Rondo snadno udržovatelná a čistitelná. Jednoduše opláchněte vodu a otřete hadříkem.

V koupelnách se tento typ vany stává čím dál populárnějším, protože nabízí mnoho výhod. Možnost doplnit vanu o další doplňky, např. madlo, nožičky a podhlavník, zvyšuje komfort a pohodlí při koupání.

obdelnikova vana

Nemusíte se bát, že se po koupání budete potýkat s problémy s odvodněním vody – obdélníková vana Kaldewei Rondo má výborný odtok vody.

Takže pokud hledáte nejlepší způsob, jak se uvolnit po náročném dni, neváhejte a pořiďte si tuto luxusní obdélníkovou vanu. Vybírat můžete mezi levou i pravou orientací, zvládáme rychlou dopravu a můžete ji mít doma během několika dnů. Za skvělou cenu si můžete pořídit tuto krásnou vanu na webu Codina.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.