Proměnlivá pohovka Karup Design Folk Clear/Clay Brown: praktické a stylové řešení pro váš interiér

Značka Karup Design

Karup Design je značka, která se zaměřuje na nábytek a doplňky do bytu. Její produkty jsou inspirované skandinávským designem a praktickými řešeními. Značka se soustředí na kvalitní materiály a ekologický přístup k výrobě nábytku.

Proměnlivá pohovka Folk

Variabilní pohovka Folk od značky Karup Design vnese do vašeho interiéru kus Skandinávie. Konstrukci tvoří borovicové dřevo s certifikací FSC®, který zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Futon je tvořen kombinací recyklovaných vláken s 4 cm pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna.

Pohovka se dá jednoduše rozložit. Vznikne tak místo ke spánku o velikosti 130 x 190 cm. To jsou ideální rozměry pro hosty, kteří vás přijdou navštívit. Když už nebudou potřeba, jednoduše je složíte a pohovka opět slouží jako klasický nábytek.

Rozměry a péče

Rozměry pohovky jsou perfektně vyvážené. Výška postele je 42 cm a rozměry futonu jsou 130 x 190 x 14 cm (š x d x v). Díky tomu se pohodlně usadíte na pohovku i jako na běžný nábytek.

Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám. S tímto nábytkem tedy nemusíte mít starosti s jeho úklidem.

Stylová kombinace barev

Pokud se zajímáte o designovou stránku pohovky, je pro vás možná důležité, jak vypadá. Pohovka Karup Design Folk Clear/Clay Brown je atraktivní kombinací barev Clear a Clay Brown.

Prostorové řešení nemusí být nudné, ale právě díky nábytku jako je tato pohovka může být mnohem zajímavější. Kombinace jednoduchého pohovku s výraznými barvami vašemu interiéru dodají charakter.

Závěr

Pokud toužíte po kvalitní a praktické proměnlivé pohovce, nemusíte hledat dál. Pohovka Karup Design Folk Clear/Clay Brown není jen stylová, ale nabízí i praktické řešení pro vaše hosty. Pokud tedy hledáte nábytek, který by mohl návštěvy ubytovat, je tato pohovka perfektní volbou. Navíc díky svému designu bude i skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Zajímá vás tato pohovka? Můžete si ji objednat na adrese https://www.nabytekted.cz/produkt/variabilni-pohovka-karup-design-folk-clear-clay-brown.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.