Recenze: Opviq stojací lampa AYD II 140 cm černošedá


Perfektní světlo pro váš interiér

Stojací lampa AYD potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu.

Nevšední design

Tělo stojací lampy AYD je vyrobeno ze 70% MDF a 30% PVC, které je doplněno o módní stínidlo. Tento obal dodá lampě originální nestandardní vzhled. Vypadá velmi moderně a úchvatně. Je k dostání v černošedé variantě, která odráží neutrálnost, eleganci a dobrou chuť při výběru dekorativních prvků

Výkon a rozměry

Toto přístrojové vybavení bylo vyrobeno vysokou kvalitou. AYD je určena pro žárovku s paticí E27 a příkonem pro obyčejnou žárovku maximálně 60 W. Jedná se o moderní konstrukci s výškou 140 cm, šířkou stínidla 25 cm a průměrem stojanu 29 cm. Ovládání on/off je uspořádáno na kabelu.

Využití a doporučení

Tento produkt je vhodný jak pro bytové prostory, tak pro kanceláře. Je velmi mobilní a snadno přenesitelný. AYD bude dokonale ladit s kovovými povrchy, železnými trubkami a dalšími dekorativními prvky v industriálním či moderním stylu. Zářící světlo lze umístit na různá místa, díky čemuž si budete moci dopřát dokonalou relaxaci v každém koutě místnosti.

Zakoupit můžete zde

Stojací lampa AYD II 140 cm černošedá je k zakoupení na interierio.cz.

Opviq stojací lampa AYD II 140 cm černošedá

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.