Rohová sedací souprava s rozkladem na lůžko AYDAM – elegantně červená a pravá!


Rohová sedací souprava AYDAM

O produktu

Rohová sedací souprava AYDAM je skvělým řešením pro každou obývací místnost. Jednoduchý design oživí interiér a červená barva dodá energii a život. Souprava se skládá z rohového kusu a dalšího sedáku, přičemž druhý sedák lze využít jako rozkládací lůžko. Celkové rozměry soupravy jsou 275 x 200 cm.

Detail rohové sedací soupravy AYDAM

Sedací plocha je vyrobena z pružinového jádra s vrstvou pěny, což zajišťuje maximální pohodlí při sedání. Vysoká opěrka zádů a hlavy zajišťuje úplné pohodlí i při ležení. Navíc lze tuto opěrku nastavit v rozsahu od 90 do 180 stupňů, takže si lze nastavit polohu přesně podle svých potřeb.

Pro koho je rohová sedací souprava AYDAM určena?

Rohová sedací souprava AYDAM je vhodná pro každého, kdo hledá jednoduchý a pohodlný nábytek do obývacího pokoje. Vysoká kvalita materiálů a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost produktu. Souprava bude skvělou volbou pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří rádi přivítají hosty a nabídnou jim příjemné spaní na rozkládacím lůžku.

Rohová sedací souprava AYDAM v interiéru

Kde koupit rohovou sedací soupravu AYDAM?

Rohovou sedací soupravu AYDAM můžete zakoupit na webu skvelynabytek.cz za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.