Voglauer NOČNÍ STOLEK v divokém dubu a bílé barvě s rozměry 59,9/47/44 cm

Přinášíme vám novinku ze světa nábytku – NOČNÍ STOLEK od značky Voglauer, který vám nabízíme v divokém dubu a bílé barvě s rozměry 59,9/47/44 cm. Tento rustikální a zároveň moderní kousek se stane skvělým doplňkem pro váš ložnicový interiér.

Kvalitní a odolný materiál

NOČNÍ STOLEK je vyroben z kvalitního dubového dřeva, kterému dodává charakteristickou divokou strukturu. Jeho přírodní krása se nejlépe projeví v kombinaci s bílou barvou, která celkovému vzhledu dodává lehkost a moderní nádech.

Voglauer NOČNÍ STOLEK je extrémně odolný, protože výrobce používá jen ty nejlepší materiály. Díky tomu si můžete být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let.

Rozměry a provedení

NOČNÍ STOLEK má rozměry 59,9/47/44 cm, takže se snadno vejde i do menších prostor. Jeho provedení v divokém dubu a bílé barvě umožňuje snadné sladění s dalším nábytkem v místnosti.

TYP:TNT60R-O-L,AUSF:ER-DUB

NOČNÍ STOLEK od značky Voglauer je k dispozici v typu TNT60R-O-L a výrobce nabízí provedení v divokém rustiku a optiwhite sklu. Tento kus je opatřen reliéfem a umístění levé strany. Šířka stolku činí přesně 59 cm.

Vysoce funkční design

NOČNÍ STOLEK není jen krásným prvkem vašeho ložnice, ale také velmi funkčním. Jeho povrch nabízí dostatek prostoru pro umístění noční lampy, budíku, knihy či odložení brýlí na návštěvníky a dalších nočních potřeb.

Přičemž tento NOČNÍ STOLEK je skvělým nápadem pro každou ložnici. A pokud se rozhodnete ho objednat právě zde a teď, doporučujeme vám náš e-shop na adrese: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/voglauer-nocni-stolek-divoky-dub-bila-barvy-dubu-59-9-47-44-cm.

Voglauer NOČNÍ STOLEK s reliéfem

Závěr

NOČNÍ STOLEK od značky Voglauer je skvělým doplňkem vaší ložnice. S jeho kvalitním materiálem, funkčností a moderním designem si zamilujete noční práce v posteli a poskytne vám také mnoho dalších možností pro využití tohoto praktického kusu nábytku v každodenním životě. Pokud tedy hledáte perfektní NOČNÍ STOLEK pro vaši ložnici, neváhejte si tento úžasný kousek pořídit a uvidíte, že se vám stane skvělým pomocníkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.