Vyzkoušejte nejnovější luxusní box spring postel Diana v elegantní černé barvě Malmo!

Moderní box spring postel Diana je vynikající volbou pro ty, kteří hledají dokonalý spánek a odpočinek. Postel Diana nabízí v kombinaci s masivním dubovým dřevem luxusní provedení a nezávislost jednotlivých matrací. Také zde můžeme najít spodní box postele, který je vyroben z masivního dřeva, a specializované taštičkové jádro, které je integrované do této postele. Díky tomuto systému se box spring postele staly moderním řešením pro dobytí prostoru i dokonalé relaxování během spánku.

Postel je dodávána včetně matrací

Tento model boxspring postele je vybaven dvěma matracemi, které tvoří jednu kompaktní jednotku. Obě matrace jsou upevněny k sobě pomocí speciálního spoje, tvořícího celou postel. Díky tomuto spojení dochází ke snadné montáži a demontáži, což dělá z boxspring postele velmi praktickou volbu pro každodenní použití.

Luxusní provedení v kombinaci s masivním dubovým dřevem

Boxspring postel Diana disponuje velmi elegantní provedením, které je v kombinaci s masivním dubovým dřevem. Tento moderní design zajišťuje luxusní vzhled této postele a dává nám finguji pohodlí už jen na pohled.

Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit

Vrchní krycí matrace, známá jako topper, není součástí základního balení této postele Diana. Jde o ještě větší komfort, který však lze dokoupit jeden při koupi postele, nebo později, když zjistíme, že potřebujeme ještě více komfortu pro naše odpočinkové potřeby.

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek

Boxspring postele jsou vyrobeny z řady různých materiálů a systémů. Tyto vrstvy a systémy jsou kombinovány tak, aby vytvořily tento jedinečný zážitek z relaxace a spánku.

Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí

Základní pro výhodu získanou použitím boxspring postele Diana je zde výška postele. Toto uspořádání umožňuje pohodlný vstup a výstup z postele, což zase napomáhá hladkým a nepřerušený spánek. Větší výška také umožňuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, což výrazně pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku a tedy i celkový pocit po probuzení.

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí

Boxspring postel se skládá z několika částí, z nichž nejdůležitější je spodní box. Tento box je složen z masivního dřeva a speciální taštičkové jádro je umístěno uvnitř. Na horní matraci kvalitní komfortní taštičkové matrace je položená. Pro dokonalé spojení většiny vrstev boxspring postele je zde použit speciální spoj. Výsledkem těchto vrstev je neuvěřitelně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato výška zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, vysokou kvalitu relaxace při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY:

Postel Diana je k dostání v těchto rozměrech:

  • 188x214x114cm
  • Ložná plocha: 180x200cm

Pokud si chcete dopřát dokonalou relaxaci při odpočinku a spánku, určitě vám doporučujeme luxus

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.