Xora NÁSTĚNNÉ ZRCADLO 60/90/5 cm s úchytovými body – pro krásné bydlení


NÁSTĚNNÉ ZRCADLO S RÁMEM STŘÍBRNÉ BARVY A ZRCADLOVÝM SKLEM

NÁSTĚNNÉ ZRCADLO 60/90/5 cm – TYP: GD-8938,RÁM STŘÍBRN.BARVA – ZRCADLOVÉ SKLO+OZDOBY, MDF – MONTÁŽ NA ZEĎ, Š/V/H:60/90/5CM

Xora NÁSTĚNNÉ ZRCADLO

Udělejte si radost s krásným nástěnným zrcadlem. Xora NÁSTĚNNÉ ZRCADLO dodá vašemu interiéru na eleganci a prosvětlení. Skvěle se hodí do každého pokoje, zejména do obývacího pokoje nebo ložnice a prakticky zdvojnásobí prostor.

SPECIFIKACE ZRCADLA

  • Úchytové body – Zrcadlo je vybaveno úchytem na zdi, díky čemuž je snadné ho namontovat a zabere minimum místa.
  • Vysoce kvalitní sklo – Sklo je odolné a zároveň lehké a snadno se o něj stará. Díky jeho kvalitě se budete moci dlouho těšit z krásného odlesku.
  • Nádherný design – Rám zrcadla je vyroben z kvalitních materiálů a ladí s rozměry zrcadla.
  • Jednoduchá montáž – Pro snadnou montáž dodáváme Xora nástěnné zrcadlo se speciálním úchytem, který umožňuje snadné uchycení na stěnu v místě vašeho výběru a udrží ho pevně na místě.
  • Rozměry – Zrcadlo má rozměry 60 x 90 x 5 cm.

Nakupujte nyní Xora NÁSTĚNNÉ ZRCADLO 60/90/5 cm s úchytovými body a udělejte si radost krásným a praktickým předmětem do vašeho interiéru. Objednat si ho můžete na velkynabytek.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novák a jeho autorem je Novák. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.